Kansertedaviekibi

Sitemize Hoşgeldiniz
Bugün:

KANSER TEDAVİSİNDE YENİ DÖNEM

Kanser tedavisinde Modern Tıp ve Alternatif Tıp birarada uygulanıyor.
Alternatif Tedavilerin Gücü Profesyönel Kadro ile Birleşti...
.
Site Haritası İletişim Anasayfa

FOTOGALERİ

İMMUNAT Foto Galeri

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteri Memnuniyeti Ödülü

PLAKET

eczacı odası plaket Bitkisel 2012 Sempozyumu Plaketi

ÜRÜNLERİMİZ

immunat ürünleri

Anket

Web Sayfamız Sizce Nasıl?

İYİ
NORMAL
KÖTÜ

Kanser Tedavi Ekibi Alanında Uzman Hekimler ve Alternatif Tıbba Önem Veren Kişilerden Oluşmaktadır. » Testis kanseri çoğunlukla, sperm üreten hücrelerde başlar. Kanser ilk olarak testiste bezelye büyüklüğünde sert bir yumru olarak dikkat çeker. Bu yumru genellikle dokunulduğu zaman acımaz.

Testis kanseri çoğunlukla, sperm üreten hücrelerde başlar. Kanser ilk olarak testiste bezelye büyüklüğünde sert bir yumru olarak dikkat çeker. Bu yumru genellikle dokunulduğu zaman acımaz.

 

Testis Kanseri

hizli iletişim


Testis kanseri çoğunlukla, sperm üreten hücrelerde başlar. Kanser ilk olarak testiste bezelye büyüklüğünde sert bir yumru olarak dikkat çeker. Bu yumru genellikle dokunulduğu zaman acımaz. Erken safhalarda başka belirti yoktur. Birçok erkek tümörü kendisi keşfeder. Ne kadar erken fark edilirse o kadar iyidir. Genellikle kanser sadece tek testisi etkiler.

Testis Kanseri Nedenleri

Testis (tümörleri) kanserin nedenleri bir erkeğin diğerine göre neden daha fazla risk taşıdığı tam olarak bilinmemektedir. Kalıtsal olabilir. Her ay kontrol ediniz.

Testis Kanseri Belirtileri

- Testiste yumru veya şişme;
- Muhtemelen bölgesel ağrı veya hassasiyet
- Testiste ağırlık hissi (bazen)

Testis kanseri genç erkeklerde, özellikle 15-35 yaşlarında ve siyah erkeklere kıyasla beyaz erkekler arasında daha çok görülür. Eğer testislerin biri veya her ikisi doğumda inmemişse, ileride her iki testis için de kanser riski daha büyüktür. Erken tespit edilerek tedavi edilirse, kanser genellikle iyileşebilir.

Testis Kanseri Tedavisi

Doktorunuz testis kanserini teşhis etmek için testislerinizi kontrol eder ve herhangi bir şişlik olup olmadığını saptar. Doktorunuz tedavi için sizi bir hastaneye gönderir, ultrason taraması ile testislerinizdeki herhangi bir değişiklik ortaya çıkar.

Eğer size testis tümörü tanısı konursa üroloji uzmanı orşiyektomi (testisinin çıkartılması işlemi) ye başvurulur. Testisiniz doku testi yapılmak üzere laboratuara gönderilir. Eğer tümör düşük dereceli ise gözetim altına alınırsınız. Eğer tümör ilerlemişse kemoterapi yada bazen radyoterapi kullanılabilir.

Testislerin temizlenmesi ne seks yaşantısını nede baba olma olasılığını etkilemez.

Testis Kanseri tedavisine destek verebilmemiz için hastanın son durumunu belirten raporların tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir. Raporların uzman doktorlarca incelenmesinden sonra bitkisel tedaviye uygun görülmesi halinde Aşağıda belirtiğiniz iletişim numaranızdan sizinle iletişime geçilecektir. info@immunat.com.tr mail adresimize hasta konusunda detaylı bilgi sahibi olmamızı için hastanın son durumunu bildiren rapoların gönderilmesi gerekmektedir. Tedavi sürecinde destek verebilmemiz için raporlar son derece önemlidir. Raporları mail adresi ile göndermek istemiyorsanız lütfen 0 252 385 24 28 numaralı faxa gönderim yapınız. Ekibimizle iletişime geçmek için  0 252 385 24 04 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.